Něco, co tu ještě nebylo!
Světová novinka!
Na základě rozboru DNA individuálně doporučený jídelníček a doporučené cviky. 

 

bodykey by NUTRILITE™

 

446776

 

NOVINKA!
bodykey™ Instantní jídla – jednoduchá a chutná podpora na Vaší cestě ke snížení hmotnosti.

Objevte nový, chutný a praktický způsob, jak pomocí bodykey Instantních jídel udržet velikost porcí a příjem kalorií pod kontrolou. Vyberte si ze široké řady výrobků vytvořených k naplnění Vašich potřeb.

Jak to funguje?

Každý jsme jiný a máme své specifické potřeby, a proto ke každému bodykey Instantnímu jídlu společnost Amway vytvořila tři varianty – se sníženým obsahem sacharidů, se sníženým obsahem tuků a vyváženou. Varianty jsou barevně označeny, abyste si mohli jednoduše vybrat tu správnou.

Chcete-li si vychutnat tato dobrá instantní jídla, stačí se rozhodnout, která varianta Vám vyhovuje nejlépe. Chcete v jídle omezit tuky? Vyberte si variantu se sníženým obsahem tuků. Pokud máte pocit, že konzumujete příliš mnoho sacharidů, zkuste variantu  se sníženým obsahem sacharidů. Pokud potřebujete snížit obojí stejně, je pro Vás určena vyvážená varianta.

Jakmile se rozhodnete, která varianta je pro Vás nejvhodnější, jednoduše nahraďte jedno jídlo za den instantním jídlem bodykey. Ušetříte tak čas a budete mít přehled o tom, kolik jídla a v jaké kvalitě konzumujete. Zkombinujte výhodu jednoho instantního jídla denně se dvěma běžnými jídly a získáte pestrou a vyváženou denní stravu.

Dobrou chuť!

Nabídka výrobků bodykey zahrnuje koktejly a tyčinky s lákavými příchutěmi, které poskytují základní potřebné živiny a pestré možnosti stravování. Můžete vybírat z následujících příchutí:  Krémové koktejly s příchutí čokolády nebo vanilky, Tyčinky s příchutí červeného ovoce nebo čokolády.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *