Víte co to znamená mít pasivní příjem? 

Když se některých lidí zeptáte, jestli ví, co znamená pasivní příjem, nejsou schopni odpovědět. Neví, co si mají pod tímto pojmem představit. Někdy nejsou schopni rozeznat, co jsou jejich aktiva a pasiva. Chybí jim finanční gramotnost.

Pasivní příjem je takový příjem, který vám plyne neustále i bez vaší aktuální účasti. Je to příjem z aktivit, které jste provedli v minulosti. Např. vlastníte bytový dům a byty pronajímáte.Jste hudebník, složili jste nějakou skladbu, hit a do konce života za jeho hraní dostáváte tantiémy. Jste vědec, vynálezce, něco jste vynalezl, patentoval a každý, kdo chce vyrábět váš vynález, musí vám platit za využití vašeho patentu. Investoval jste do akcií určitého podniku, tomuto podniku se daří, zisk rozděluje v podobě dividend………
Prostě je to příjem, který dostáváte např. i v době, kdy se rozhodnete, že si uděláte roční dovolenou, máte nečekané zdravotní problémy, které vás vyřadí z práce a pod. Je to vlastně takový stálý příjem z nějaké aktivity, kterou jste uskutečnil v minulosti.

Většina lidí (80 – 90%) má jen svůj aktivní příjem, tj. příjem, který dostává jako zaměstnanec, případně drobný živnostník. Pokud takový člověk onemocní, má úraz, dostane výpověď a ocitne se rázem bez práce…., dostane se okamžitě do vážných problémů (pokud na takovou situaci nemyslel dřív, pokud si nešetřil, nebudoval si svůj pasivní příjem). Najednou nemá na zaplacení nájmu, na stravu, na energie, na telefon ……Často to lidé řeší různými půjčkami a jejich situace se tak ještě zhoršuje. Dostávají se do tzv. dluhové pasti.

Jak jste na tom Vy? Už máte nějaký pasivní příjem?
Pokud ne, co Vám brání? Nechcete se zapojit do systémů, které Vám mohou pasivní příjem vygenerovat? Spoléháte se na stát, že se o Vás, až budete v důchodu, postará? 

OTÁZKA NEZNÍ: JESTLI  TO DOKÁŽETE
OTÁZKA ZNÍ: KDY  TO DOKÁŽETE. 

Nejbohatší lidé na světě hledají a budují sítě, všichni ostatní hledají práci …

Chcete vědět jak na to? Stačí zadat svůj mail a já Vám zašlu návod, který pomohl již tisícům lidí dopracovat se k pasivnímu příjmu.  

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  1. Opište předepsaný kód, potvrzující, že nejste robot.
  2. Stisknutím červeného tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook Vydělávejte na své domácnosti a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít emaily - newslettery dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě.

  CAPTCHA ImageZměna obrázku

  Vaše údaje budu spravovat pod firmou Jaroslav Adamec a budu se přitom řídit těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

  6 komentářů u “Pasivní příjem

  1. irena řiháková Reagovat

   Dobrý den, mám zájem o přivýdělek. Prosím o zaslání informací. Děkuji.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *